Skanowanie wielkoformatowe

SMA MAP MASTER XL to wielkoformatowy skaner płaski A0+, który:

  • umożliwia skanowanie dużych dokumentów o formacie A0+
  • chroni oryginał przed mikrouszkodzeniami
  • zapewnia bardzo wysoką jakość kolorów
  • posiada dużą prędkość skanowania
  • wyposażony jest w dwukierunkowy tryb skanowania

SMA MAP MASTER XL służy do skanowania dużych, delikatnych, pojedynczych dokumentów jak np. gazety, plakaty, zdjęcia, mapy, plany budowy, rysunki architektoniczne, płótna oraz inne oryginały dokumentów, które nie nadają się do automatycznego podajnika (np. starych, zniszczonych dokumentów historycznych bądź umieszczonych na sztywnych materiałach podłoża) i nie wymagają kołyski do książek.

Skaner SMA MAP MASTER XL został wyposażony w specjalną lampę LED, która gwarantuje równomierne oświetlenie oryginału. Jest ona pozbawiona światła ultrafioletowego i promieniowania podczerwieni. Lampa LED została umieszczona wewnątrz głowicy skanującej i oświetla dokument  tylko w czasie trwania skanowania. Dodatkowo dokument w czasie skanowania pozostaje unieruchomiony. Wszystko to sprawia, że proces skanowania nie wpływa negatywnie na jakość oryginału i chroni go przed mikrouszkodzeniami.

Skaner MAP MASTER XL może pracować w 3 trybach o rozdzielczości optycznej 1200 dpi: czarno-białym, skali szarości i kolorowym. Wysoka rozdzielczość optyczna w całym zakresie skanowania zapewnia dokładne odwzorowanie wszystkich szczegółów w wysokiej jakości.

Skaner MAP MASTER XL jest najszybciej pracującym skanerem dostępnym na rynku. Potrafi skanować format A0 (300 dpi) z prędkością 12 sekund. Dodatkowo został wyposażony w dwukierunkowy tryb skanowania. Dzięki temu jego praca jest bardzo wydajna.

Jeżeli masz materiał, który przez wzgląd na swój wyjątkowy charakter zasługuje, aby uwiecznić go w formie cyfrowej, zapraszamy do kontaktu.

Dla każdego klienta zostanie przygotowana indywidualna oferta w zależności od rodzaju materiału jak i stopnia skomplikowania zadania.