O firmie

Początki działalności firmy Top-Info sp. z o.o. sięgają roku 1994, kiedy to pod postacią jednoosobowej działalności gospodarczej realizowaliśmy szereg prac geo-informatycznych w Ośrodkach Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. 

Dziś Top-Info to prężnie rozwijająca się firma, zatrudniająca ponad 30 osób. W dalszym ciągu realizujemy prace geo-informatyczne, jak również przeprowadzamy kompleksowy proces zasilania baz danych ośrodków geodezyjnych w cyfrowe kopie posiadanych dokumentów. Wieloletnie doświadczenie przy cyfryzacji, tworzeniu baz numerycznych, zasilaniu geodezyjnych baz danych, poprawie jakości danych oraz migracji pomiędzy systemami sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Mając na uwadze szczególny charakter realizowanych przez nas prac i to, że nasi klienci powierzają nam bazy zawierające dane osobowe, wdrożony został w naszej firmie System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji SZBI, zgodny z normą PN-ISO/IEC 27001, potwierdzony certyfikatem wydanym przez PCBC, akredytowaną jednostkę certyfikującą. Cała dokumentacja, niezbędna do przeprowadzenia procesu certyfikacji oraz funkcjonowania SZBI została opracowana i prowadzona jest przez naszych specjalistów.