Naszą misją jest  świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Poznaj nas
Skanowanie zasobów

Skanowanie zasobów

Posiadamy pracownię wyposażoną w skanery pozwalające nam przenosić do formy cyfrowej dokumenty dowolnego formatu, od najbardziej popularnych dokumentów w formacie A4-A3, po format A0+. Uzupełnieniem profesjonalnych urządzeń będących na naszym wyposażeniu jest wyspecjalizowana kadra, która posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie z zakresu skanowania.

Poznaj szczegóły

Geo-Informatyka

Zespół nasz tworzą specjaliści, którzy doświadczenie w pracy z informatycznymi systemami geodezyjnymi zbierają nieprzerwanie od roku 1997. Swą przygodę z geoinformatyką rozpoczęli od pracy w instytucjach Państwowych, a później doskonalili swe umiejętności w biznesie. Szereg zagadnień spotkanych u dużej ilości klientów sprawia, że każdy przypadek jesteśmy w stanie indywidualnie przeanalizować i znaleźć dla niego rozwiązanie.

Dowiedź się więcej
Geo-Informatyka
Geo-Arch

Geo-Arch

Geo-Arch jest naszym autorskim narzędziem mającym na celu możliwie uprościć sposób skanowania, nazywania dokumentów i ich import do systemów geodezyjnych. Przy wykorzystaniu profesjonalnych urządzeń, każdy z naszych klientów może się przekonać, że proces ten nie musi być żmudny i trudny, a może go w jednostce wykonywać każdy począwszy od praktykanta, czy stażysty. Tajemnica tkwi w prostocie obsługi.

Nasza aplikacja

Obróbka cyfrowa

Wykonane przez nas kopie cyfrowe dokumentów poddawane są obróbce cyfrowej, gdzie nasi specjaliści przypisują do dokumentów odpowiednie metadane według wytycznych klienta, tak aby w systemie informatycznym którym dysponuje, wyszukiwanie ich, udostępnianie było możliwie proste.

Dowiedź się co możemy dla Ciebie zrobić
Obróbka cyfrowa
Akademia Menadżera Innowacji

Akademia Menadżera Innowacji

Informujemy, że rozpoczęliśmy uczestnictwo w programie doradczo-szkoleniowym dla innowacyjnych firm – Akademii Menadżera Innowacji (AMI). Projekt ten jest skierowany do firm, które chcą zwiększyć swoją innowacyjność i konkurencyjność na rynku, nauczyć się nowoczesnego zarządzania oraz wdrażania innowacji.

Więcej o AMI

Kontakt z nami

Masz pytanie? Napisz - jesteśmy do dyspozycji.

Phone :

(41) 24 21 681

Email :

biuro@top-info.pl

Address :

ul. Barwinek 28 B
Kielce
25-150 Kielce

Fax: (41) 24 21 659

NIP: 9591990334
REGON: 367584880
KRS: 0000683463
Nr konta: 72 1140 2004 0000 3502 7759 4877

Zobacz dlaczego warto nam zaufać!